Як на Рівненщині переводитимуть учнів до наступних класів?

27.05.2020 08:23   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

З метою запобігання поширення хвороби COVID-19, у навчальному році рекомендують не проводити масові заходи  із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.

Попри епідеміологічну ситуацію в Україні, заклади освіти Рівненщини мають перевести учнів до наступних класів, видати табелі та документи про освіту випускникам, провести підсумкове оцінювання та організовано завершити 2019/2020 навчальний рік.

На цьому наголосив в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олександр Набочук, який провів нараду в режимі онлайн із директорами закладів загальної середньої освіти.

Так, йшлося про те, що заклади освіти мають забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти. Зокрема, в установленому порядку перевести їх до наступного класу, видати свідоцтва досягнень (табелі) та документи про освіту випускникам. Окрім цього, в закладах повинні провести підсумкове оцінювання та організовано завершити 2019/2020 навчальний рік в умовах карантину.

Учасникам наради розповіли про  моніторинг стану безпеки дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, оплату праці та особливості трудових відносин у закладах загальної середньої освіти.

«Хочу закцентувати увагу на завершенні навчального року та на активній підготовці до наступного. Впевнений, що ми впораємося з усіма викликами, гідно завершимо навчальний рік та розпочнемо навчання першого вересня», - звернувся до керівників закладів освіти Олександр Набочук.

Під час онлайн наради керівники закладів  розглянули питання стану пожежної та техногенної безпеки, закупівлі електроенергії та природного газу, а також організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews