Рівне конкуруватиме з європейськими містами

27.05.2020 21:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Проєкт “Кулінарна спадщина” представила голова Агенції сталого розвитку міста Олена Хмель в рамках презентації нової концепції “Рівненщина туристична”.

Така “кулінарна популяризація” має підвищити туристичну привабливість регіону.

«Туристи часто запитують, що ви маєте унікального та особливого для вашого регіону? Тому, щоб здивувати подорожуючих, нам потрібно не лише показати, а й дати відчути та посмакувати щось автентичне, регіональне та смачне. Тому ми розвиватимемо кулінарну спадщину нашого краю», – розповідає Олена Хмель.

Проєкт планують втілити за допомогою Асоціації гостинності Рівненщини, яка об’єднає владу, рестораторів, готельєрів та інших людей, які сприяють розвитку туризму. Робота асоціації буде спрямована на промоцію регіону, навчання людей туристичної галузі та розвиток подієвого туризму.

«Зараз є вже певні напрацювання. Один з проєктів, який реалізовується за підтримки Євросоюзу – “Мацик – кулінарна спадщина Рівненщини’. Це транскордонна співпраця України, Польщі та Білорусії 2014-2020 року. В його рамках розробляється каталог регіональної кухні, промоційне відео, стратегія розвитку гастротуризму, а також навчання персоналу. У кінці року заплановано провести фестиваль, де можна буде скуштувати “кулінарні родзинки” Рівненщини», – відзначила Олена Хмель. 

Гарним прикладом розвитку гастротуризму є минулорічний проєкт “Гощанські традиції”. Місцеві органи влади разом із активістами дослідили кулінарну спадщину Гощі та розробили цілий альманах кулінарних страв краю.

Таким чином, проєкт “Кулінарна спадщина Рівненщини” спрямований на пошук автентичних страв з кожного куточка області, а також виробників регіонального продукту. Тому до співпраці у створенні нової “кулінарної” Рівненщини запрошують рестораторів, власників готелів, крафтових виробників регіональних продуктів, а також всіх, хто знає гастрономічні родзинки.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА. Світлина ілюстративна з delikatesi.com.ua.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews