Здолбунів: коронавірус у будинок-інтернат принесла працівниця закладу (Відео)
У Здолбунівському будинку-інтернаті для літніх людей 28 людей інфікувалися коронавірусом. Медики кажуть, що кількість хворих може зрости.
Детальніше – у сюжеті ТРК РИТМ
Останні новини:
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова
- У Навчально-реабілітаційному центрі в селі Ясининичі допоможуть кожній дитині, яка цього потребує
- Рівнянам на замітку: як оподатковуються виграші в лотереї чи конкурсах
- Радіаційний стан навколо ХАЕС в межах норми