На Рівненщині зростають ціни на продукти харчування

14.06.2020 08:05   Джерело: Рівненські новини
Опубліковано : Рівненський Новинар

На споживчому ринку області у травні цього року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%. Найбільше подорожчали фрукти та яйця (на 14,1% та 13,1% відповідно).

Про це повідомили в ГУ статистики у Рівненській області.

На 5,7–0,2% зросли ціни на цукор, овочі, макаронні вироби, сало, яловичину, сметану, олію соняшникову, рибу та продукти з риби, сири, інші продукти переробки зернових, рис, хліб, маргарин та інші рослинні жири, безалкогольні напої, кондитерські вироби з борошна. Водночас на 2,8–0,1% подешевшали молоко, м’ясо птиці, масло, кондитерські вироби з цукру, кисломолочна продукція, свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,3%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,4% та алкогольних напоїв – на 0,3%.

Одяг і взуття подешевшали на 0,9%, зокрема, взуття – на 1,1%, одяг – на 0,7%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,2% відбулося в основному за рахунок здешевлення природного газу на 15,6%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,0%, що пов’язано із подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 1,1%, послуг лікарень – на 0,9%, амбулаторних послуг – на 0,6% .

Зниження цін на транспорт у цілому на 2,1% зумовлено в першу чергу здешевленням палива та мастил на 9,9%.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Рівненські новини