Рівняни можуть долучитися до наповнення національного молодіжного онлайн-порталу

23.06.2020 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Міністерство молоді та спорту України спільно з ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Мета – підвищення рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні. 

Вебресурс, зокрема, міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами: 

  • молодіжна інфраструктура;
  • молодіжна участь;
  • проєкти та програми для молоді;
  • дозвілля;
  • послуги для молоді.

Водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на Google Maps та їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Мінмолодьспорт запрошує підприємства, установи, заклади, організації, що працюють із молоддю, представників молодіжних центрів, молодіжних працівників, активістів заповнити реєстраційні анкети про наявні програми, проєкти, ініціативи, події, установи та організації, інші безкоштовні можливості для молоді з метою подальшої інтеграції зібраної інформації з онлайн-порталом muv.in.ua. Посилання на Google Forms: http://cutt.ly/GueMRvt

Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр», тел.: 093-63-53-234, e-mail: andrii.atroshchenko@gmail.com

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews