Рівнян запрошують до участі у земельних торгах

26.06.2020 19:53   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

ГУ активізувало роботу з проведення земельних торгів. У результаті чого за період з 16 по 19 червня 2020 року було продано права оренди на 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 207,3 га. 

Про це повідомив начальник Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Микола Шустов.

У результаті проведених торгів річна орендна плата в середньому зросла у 5 разів від стартової орендної плати, та становить 631 тис грн. Причому найбільше зростання орендної плати спостерігається в результаті продажу права оренди земельної ділянки площею 42 га на території Сатиївської сільської ради Дубенського району, завдяки аукціону ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 46,7 % від нормативної грошової оцінки землі, щорічні надходження від орендної плати становитимуть 459 тис. грн”.

У червні-липні цього року виставлено до продажу на земельних торгах права оренди на 18 земельних ділянок, сільськогосподарського призначення державної власності площею 461 га. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України http://torgy.land.gov.ua/auction .


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews