На Рівненщині в «Audi A6» виявили «сонячне» каміння вагою понад 11 кілограмів (ФОТО)

Опубліковано:
14 Липня, 2020 о 22:42
На Рівненщині в «Audi A6» виявили «сонячне» каміння вагою понад 11 кілограмів (ФОТО)
Фото: ГУ НП

Працівники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області спільно із працівниками Зарічненського відділення здобули оперативну інформацію, що місцеві жителі займаються незаконною скупкою бурштину.

13 липня близько 20:20 у селі Кухітська Воля правоохоронці зупинили автомобіль «Audi A6» на іноземній реєстрації, яким керував 27-річний житель села Борове Зарічненського району.

Під час огляду транспортного засобу поліцейські у багажнику та під сидінням виявили «сонячне» каміння вагою 11 кілограмів 810 грамів.

Керманич разом із пасажиром не пояснили походження бурштину. Слідчі Зарічненського відділення поліції за цим фактом розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 240-1 Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають. Вартість вилученого каміння встановлюється.

Відділ комунікації поліції Рівненської області
(За матеріалами УСР в Рівненській області ДСР НПУ)

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #бурштин, #кримінал, #новини рівненщини, #новини рівного, #поліція, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.