У Рівному скоро запрацює аеропорт
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 16 Липня, 2020 о 08:13
13.03.2026
02:00:37
Міжнародному аеропорту «Рівне» перевірили готовність до відновлення роботи. Тривала перерва відбулася через карантинні заходи, що пов’язані з пандемією.
Так, вчора, зі злітної смуги піднявся в небо АН-12. Згодом літак приземлився.
У відновленні роботи зацікавлені і обласна влада, і керівництво летовища.
Наразі аеропорт може здійснювати вантажні перевезення, а отже – отримувати доходи. За словами директора аеропорту Ігоря Насинюка, летовище готове до роботи. До цього доклали зусиль і влада, і авіакомпанія.
«Компанія «Аеровіз», що базується в Рівненському аеропорту, поновила документи та може здійснювати авіаперевезення. ЇЇ повітряні судна готові до здійснення внутрішніх перевезень, так і до транспортування вантажів закордон. Разом з тим, наразі ми ведемо перемовини й з іншими кампаніями», – розповів Ігор Насинюк.
В свою чергу, співвласник і виконавчий директор компанії Василь Лазарець запевняє, що екіпажі та техніка готові до роботи:
«Ми перевірили їхній технічний стан. Вони всі готові до польотів. Також готові екіпажі. Зараз ключове – це комерційна складова, ми шукаємо клієнтів для здійснення вантажних перевезень».
За матеріалами прес-служби РОДА
21:53, 4 Березня, 2026
10:13, 3 Березня, 2026
09:51, 3 Березня, 2026
Немає переглянутих записів за останній тиждень.