«Рівненщина туристична» запрошує туристів із інших міст

17.07.2020 09:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

«Рівненщина туристична» хоче закликати через листи туристів з інших міст подорожувати Рівненщиною. Лист до кожного міста пишеться з окремим змістом.

У соцмережах набирає обертів кампейн #написала_листа. Ця ініціатива команди «Рівненщина туристична» спрямована на популяризацію туристичних міст-магнітів регіону серед інших областей та населених пунктів України.

«Ми робимо основний акцент на цифрову комунікацію: малюнки, фото, відео, сторі-тейлігр. Тобто, все, як треба в діджитал-маркетингу. Наша команда проробила короткострокові промоційні акції, які підтримують бренд «Рівненщина туристична». Одна з них – «Листи містам», - розповідає заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

За його словами, ідея полягає в тому, щоб закликати через листи туристів з інших міст подорожувати Рівненщиною. Акцент робиться на туристичних магнітах, які можна побачити в області.

«Ми звертаємося до міст «їх мовою», розуміючи проблеми та переваги. У кожного з них з Рівненщиною своя історія, тому зміст листів різний, але сенс залишається єдиним: Рівненщина зізнається, що скучила за туристами і запрошує до себе в гості», - зазначає ідейник кампейну #написала_листа Антон Трофімчук.

Лист до кожного міста пишеться з окремим змістом, тому що у кожного є свій шарм. До прикладу, Львів – це кава та джаз, Київ – насамперед, зайнятість, Луцьк – сусіди.

«Ми обираємо міста нашої найбільшої цільової аудиторії. Найперше, ми звернулися до мешканців Рівного з ініціативою відвідати північ нашої області, посмакувати мациком і пирогами – національними стравами Полісся», - розповідає Сергій Гемберг.

Отож, Рівненщина туристична #написала листа – та чекає відповіді!

null

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews