У Рівненській області завершився І-ий етап конкурсу «Золота ділянка 2020»

04.08.2020 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

У Рівненській області завершився І-ий етап конкурсу «Золота ділянка 2020». Для участі у відборі надійшло 12 заявок, а за результатами відібрано 3 інвестиційні ділянки.

Перший етап конкурсу підсумували сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, керівник Агенції з питань залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне»  Дмитро Янушевський, експертка Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) Моніка Здроєк та експертка пілотного конкурсу Вікторія Брага.

«Такі проекти для нас важливі. Ми використовуємо всі можливості для залучення інвестицій в область і наповнення місцевих бюджетів. Наші партнери довіряють нам, адже розуміють: Рівненщина – територія рівних можливостей», - відзначив Віталій Коваль під час зустрічі.

Отже, серед 12 претендентів до ІІ-го етапу конкурсу відібрали 3 ділянки:

- 5 га – в м.Рівне;

- 125,1 га - в Костопільському районі (Малолюбашанська сільська рада);

- 27,3 га – в Здолбунівському районі (с.Мізоч).

Головні критерії, якими керувалась комісія при відборі ділянок: юридичний статус, призначення, комунікації, локалізація, властивості, переваги тощо.

Вже сьогодні польські експерти проведуть аудит цих ділянок, після чого визначать громаду-переможця.

Нагадаємо, конкурс «Золота ділянка 2020» проводиться в рамках проекту Польської допомоги. Його мета – підвищити спроможність громад у залученні вітчизняних та іноземних інвестицій. У результаті переможець конкурсу зможе залучити польського експерта для підготовки інвестиційної пропозиції; забезпечити промоцію ділянок іноземним інвесторам; стати учасником поїздки у Польщу за обміном досвідом.

Участь в конкурсі «Золота ділянка» беруть лише 8 регіонів України, серед яких і Рівненська область.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews