На Рівненщині шукають поліцейських

05.08.2020 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

У Рівненській області оголошено конкурс на службу в поліцію, а саме - на посади поліцейських сектору реагування патрульної поліції, дільничних офіцерів поліції, молодших інспекторів-кінологів.

Електронні анкети кандидатів на службу та встановлений перелік документів приймаються по 24 серпня 2020 року.

Конкурс оголошено на посади поліцейських сектору реагування патрульної поліції, дільничних офіцерів поліції, молодших інспекторів-кінологів ГУНП в Рівненській області.

Вимоги до кандидатів:

- вік – від 18 років;
- громадянство України;
- вільне володіння українською мовою;
- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Ми пропонуємо: грошове забезпечення – від 11 500 грн.; соціальне забезпечення згідно діючого законодавства; пільговий лізинг на житло; можливість отримання вищої освіти; перспективу кар’єрного росту.

Ознайомитися з умовами конкурсу та заповнити онлайн-анкету можна на офіційному сайті Національної поліції України або Головного управління Національної поліції в Рівненській області (розділ «Вакансії»). Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 679-789, 067-425-60-12.

Бажаючих служити у поліції, запрошуємо взяти участь у відборі! 

Конкурс проводиться з дотриманням вимог розділу шість Закону України «Про Національну поліцію» та Типового порядку, затвердженого наказом МВС від 25.12.2015 №1631.

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

(за матеріалами сектору організації відбору та 
проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП)

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews