Рівненщина залишається в «зеленій» карантинній зоні

10.08.2020 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Рівненська область продовжує перебувати у «зеленій» зоні за епідпоказниками коронавірусної інфекції.

За результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зміни торкнулися інших міст України – Луцька і Тернополя, які переходять до "помаранчевої" і "жовтої" зони відповідно.

Нагадаємо, дані про «карантинні» зони оновлюватимуться. Офіційні дані щодо визначення рівня епідемічної безпеки поширення COVID-19 затверджуються лише за підсумками засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС.

Наразі перехід регіону з однієї в іншу зону можливий за умови, коли 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників. 

Довідка

Адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 серпня 2020 року.

Стосовно обмежень, то вони діятимуть на усіх рівнях, включаючи «зелений». Серед обов’язкових вимог у всіх зонах — носіння масок у громадських місцях, проведення масових заходів лише за умови перебування не більше 1 особи на 5 м кв, заповненість кінотеатрів – не більше, ніж на 50%, перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews