Після повернення з яких країн рівнянам не потрібно проходити самоізоляцію?
В Україні триває карантин, у з’вязку з чим діють певні обмеження. Наразі МОЗ оновило переліки країн “зеленої” та “червоної” зон. Відтак, дозволяється не проходити 14-денну самоізоляцію та не робити ПЛР-тест на коронавірус після повернення з низки європейських країн.
Так, після повернення зі: Швеції, Португалії, Хорватії, Білорусі, Великої Британії, Італії, Словенії, Єгипту, Чехії, Угорщини, Туреччини, Грузії та низки інших країн самоізоляція або тест НЕ потрібні.
Водночас по прибуттю на територію України з Бразилії, Бахрейну, Мальдів, Ізраїлю, США, Панами та інших держав “червоної” зони 14-денна ізоляція або тест на COVID-19 є обов’язковими.
Повний список країн можна переглянути тут.
Нагадаємо, для вашої безпеки та комфорту в міжнародних аеропортах “Бориспіль”, “Львів”, “Одеса” та “Харків” розміщені ПЛР лабораторії для швидкого проходження тестування.
За матеріалами РОДА
Останні новини:
- У галереї «Євро-Арт» відбудеться виставка Наталії Білявської «Фарблю під соусом любові»
- 12 років на варті країни: у Рівному відзначили нацгвардійців відзнаками
- Рівне прийматиме найбільшу бізнесову конференцію регіону – Rivne Invest Forum 2026
- На Рівненщині стартували «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу