Віктор Шакирзян закликає вести чесну передвиборчу боротьбу у Рівному

14.08.2020 15:40   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

У Рівному розпочинається підготовка до місцевих виборів 25 жовтня. Одним із головних претендентів на посаду міського голови є керівник громадської організації "Рівне Разом" Віктор Шакирзян. Наразі, за результатами соціологічних опитувань, його підтримують більше 21% рівнян.

Нещодавно, на підтримку балотування Віктора Шакирзяна на посаду міського голови активісти  розпочали збір підписів серед.

Не встигли волонтери розпочати свою діяльність, як з інсайдерських джерел з'явилася інформація про підготовку цілої низки провокацій проти лідера рейтингів Віктора Шакирзяна. У відповідь на це, Віктор Шакирзян звернувся до рівнян із проханням дотримуватися інформаційної гігієни та не звертати увагу провокації.

- Друзі! Шановні рівняни! Настав час місцевих виборів. Починається боротьба за симпатії людей. На жаль, в Україні жодні вибори не проходять без чорного піару та відвертої брехні. Вже сьогодні я маю підтверджену інформацію, що проти мене готується ряд провокацій. Дуже скоро бруд та брехня заполонять наше місто. Мене називатимуть ставлеником «бандитів» чи «злочинного бізнесу», які рвуться до влади. Будуть брудні провокації щодо моїх близьких друзів та моєї сім’ї. Також не можна виключати спекуляцій щодо походження мого прізвища чи фабрикування кримінальних справ проти мого бізнесу. А вже після цього можна буде написати про Шакирзяна як подвійного агента ЦРУ та ФСБ, який організував протести проти Лукашенка у Білорусі. І ще дуже багато іншого, що може породити чиясь хвора фантазія. Негідники не зупиняться ні перед чим, аби облити мене брудом та ввести в оману людей. Я цього не боюсь, і впевнений, що рівняни – розумні люди. Я переконаний, що вибори мають бути боротьбою ідей, змаганням досвіду та знань. Закликаю усіх кандидатів на посаду міського голови Рівного дотримуватися принципів чесної боротьби. В свою чергу, я обіцяю йти шляхом демократії та справедливої конкуренції. Дотримуйтесь інформаційної гігієни! Вірте людям та їхнім справам, а не чуткам про них! Все буде добре, - сказав Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, що збір підписів на підтримку Віктор Шакирзяна проводиться в наметах ГО "Рівне Разом" та в приймальні громадської організації в центрі міста.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews