У яких районах Рівненщини найбільше першокласників?

01.09.2020 21:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Першого вересня на Рівненщині перший раз у перший клас пішли 17,5 тисяч дітей.

Найбільше дітей на Рівненщині у перший клас цьогоріч пішло у Рівному, а також у Сарненському, Володимирецькому, Березнівському та Рокитнівському районах. Про це повідомляють в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА.

Загалом в області учнівський контингент налічує близько 162 тисяч осіб. Через позитивну динаміку народжуваності кількість школярів щороку зростає. 

Для більше 9 тисяч одинадцятикласників цей навчальний рік стане останнім у стінах школи.

Учні в окремих населених пунктах області розпочинають освітній процес за допомогою дистанційних технологій навчання. Це міста Дубно та Острог, а також два райони – Костопільський та Радивилівський. Однак таке навчання є тимчасовим – до виходу цих територій із «червоної зони».

Навчання у всіх закладах освіти області має відбуватися з дотриманням усіх санітарно-протиепідемічних правил та норм, а також рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews