Лікарні Рівненщини, які лікують хворих на COVID-19, заповнені майже наполовину

18.09.2020 09:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Серед пацієнтів 36% – це особи із підтвердженим діагнозом, і 13% – ті, діагноз яких ще не верифікований. МОЗ планкє розширити ліжковий фонд закладів першої та другої хвилі до 30%.

На вчорашній день загальна завантаженість ліжкового фонду закладів першої хвилі, з урахуванням тих закладів, які доєднані другої хвилі, а це Здолбунівська ЦРЛ, а також Гощанська ЦРЛ, складає 49%.

Про це під час онлайн брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

За його словами, серед пацієнтів 36% – це особи із підтвердженим діагнозом COVID-19, і 13% – ті, які перебувають з ознаками хвороби, проте діагноз не верифікований.

Зокрема, на вчора завантаженість інфекційних ліжок Гощанської ЦРЛ складає 10% . У Здолбунівській лікарні перепрофільовані ліжка завантажені на 5 %, інфекційні ліжка на 85%, інтенсивної терапії - на 83%.

«Міністерством охорони здоров’я дано доручення розширити ліжковий фонд закладів першої та другої хвилі до 30%. Ми вивчаємо питання можливості розширення ліжкового фонду, тому що загальна кількість ліжок першої і другої хвилі, які передбачені в закладах охорони здоров’я Рівненської області складає 25,6%», - повідомив Олег Вівсянник.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews