У Дубно запрацював другий інклюзивно-ресурсний центр

02.10.2020 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У місті Дубно запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр. Він діятиме в будівлі колишнього Дубенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, що по вулиці М.Грушевського, 16.

Просторе, відремонтоване приміщення відповідає усім вимогам для закладів такого типу. Тут проводитимуть індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами.

Для ремонту приміщення, у якому тепер розташований центр, було виділено з бюджету міста 1 млн 473 тис. грн.

У представленні установи та ознайомленні з роботою фахівців взяли участь голова Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини Сергій Скоропляс, заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, міський голова Василь Антонюк, керівники закладів освіти, фахівці ІРЦ та батьки.

«На Рівненщині інклюзивна реформа активно впроваджується. У Дубно перший інклюзивно-ресурсний центр відкрили ще у 2018 році на базі гімназії №2. Тому ми переконані, що соціалізація дітей з особливими освітніми потребами – правильний пріоритет», - зазначив Сергій Гемберг.

Під час відкриття відбувся благодійний аукціон, під час якого було розіграно картину одного з талановитих діток з особливими освітніми потребами. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби вихованців інклюзивно-ресурсного центру.

Наразі на обліку Дубенського міського інклюзивно-ресурсного центру знаходиться 156 дітей, а послугами його фахівців охоплені більше 250 діток.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews