Опорним лікарням Рівненщини виділили понад 9 мільйонів гривень на кисень

15.10.2020 19:00   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Дев'ять мільйонів 290 тисяч гривень отримають лікарні Рівненщини, які надають медичну допомогу пацієнтам із коронавірусом.

Кошти виділено із державного фонду боротьби з COVID-19, вони будуть направлені або на централізоване забезпечення киснем, або на закупівлю кисневих концентраторів.

Нагадаємо, киснева терапія використовується в лікуванні хворих на COVID-19. Станом на 12 жовтня в Рівненській області є 12 опорних лікарень надають допомогу пацієнтам з коронавірусом.

«Ми повинні бути готовими до збільшення навантаження на медичні заклади. Наша мета – щоб більша кількість ліжок була забезпечена стаціонарним киснем або спеціалізованими апаратами. Раніше за обласні кошти було закуплено 44 кисневі концентратори», - відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Лише за останній місяць до кисню було підключено 18 ліжкомісць: в Дубенській міській лікарні - 11; в Дубровицькій ЦРЛ - 6; в Костопільській ЦРЛ - 1.

Віталій Коваль додав, що навантаження на медичну систему зростає, але кожного дня на Рівненщині підвищують ефективність лікування коронавірусу – збільшують кількість ліжкомісць та тестувань, працюють над забезпеченням кисню. Водночас, якщо ми усі без винятку не будемо дотримуватись карантину – медична система може не витримати.

Тому голова ОДА вкотре закликав – носити маски, тримати соціальну дистанцію та користуватися антисептиком.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews