У Рівному очистили арку, яку занедбали комунальники

16.10.2020 15:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Рівненський Новинар

Ще тиждень тому голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян звернув увагу на дерева, які виросли прямо на бетонній арці на вході у парк Шевченка. Тоді, голова “Рівне Разом” публічно звернувся до комунальників із проханням виконати їхню безпосередню роботу та очистити арку. Однак, пройшов тиждень, а реакції немає.

Оскільки комунальники не зреагували, то за ініціативи Віктора Шакирзяна дерева прибрали з арки. На таку процедуру спеціалісти витратили півгодини. За їхніми словами - на арці є ще чимало чого, що потрібно негайно прибрати.

null

Віктор Шакирзян зазначає, що такі старовинні конструкції у центрі міста ми маємо берегти, адже це наша історична цінність.

«Дерева руйнують конструкцію арки, все що потрібно, це час від часу контролювати – очищати арку. Це ж звичайне прибирання, нема нічого важкого і це не вартує колосальних коштів. От ми побачили, що за лише півгодини часу познімали всі дерева. Ми неодноразово зверталися до комунальників, керівництва парку, міського голови і не було ніякої реакції. Не видно ніякої роботи на благо міста. Я казав, що покажу, як потрібно працювати, ось результат – арка чиста від дерев», - зазначив голова «Рівне Разом Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян додає, що окрім дерев, там не має затримуватися вода, ґрунт, листя, каштани, а цей бруд у арці ніхто не очищає.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews