Щодо «фактів» рівненського телеканалу про нібито «розтрачений» Covid-фонд

16.10.2020 20:08   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Заява пресслужби Рівненської ОДА

Інформація, викладена у сюжеті «Рівне-1» за 15 жовтня щодо нібито «корупційних» діянь голови ОДА Віталія Коваля та витрачання Covid-фонду, не відповідає дійсності та має вигадану основу.

НЕПРАВДА, ВИКЛАДЕНА У СЮЖЕТІ «РІВНЕ-1»

З обласного бюджету виділено майже 28 млн грн. Гроші, які мали б піти на боротьбу із коронавірусною інфекцією, витратили на ямковий ремонт. Зекономлені кошти пішли на інші потреби.

ПРАВДА

З обласного бюджету виділено 25 млн грн. Всі закупівлі адаптовані виключно до потреб області для боротьби з COVID-19. Станом на 15 жовтня 2020 року із обласної Програми «Запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Рівненської області COVID-19» використано 18,4 млн грн. Зокрема, закуплено 14 апаратів ШВЛ, 22 кисневих концентратори, ампліфікатор для посилення лабораторної спроможності ЦГЗ, реагенти та тест-системи, ЗІЗ та дезінфікуючі. Решта коштів COVID-фонду, а це близько 7 млн грн, знаходяться на рахунку розпорядника – управління охорони здоров’я ОДА і будуть спрямовані виключно на медичні потреби області. 

Дуже шкода, що у боротьбі за владу деякі учасники виборчого процесу і пов’язані із ними ЗМІ поширюють очевидну брехню. У сюжеті є багато бездоказових звинувачень.

Закликаємо рівненських політиків - не поповнювати інформаційний простір Рівненщини і України додатковими фейковими вкидами та не маніпулювати громадською свідомістю. 

Закликаємо журналістів Рівненщини - не розповсюджувати неперевірену інформацію та не оприлюднювати висновків, які ґрунтуються не на фактах, а на чиїхось домислах.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews