Рівненська обласна прокуратура через суд зобов’язала сільраду оформити право власності

21.10.2020 10:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

За позовом прокуратури суд зобов’язав сільську раду оформити право власності на комунальне майно вартістю 600 тисяч гривень.

Рівненською обласною прокуратурою проводиться системна робота представницького характеру щодо відновлення порушених економічних інтересів держави, зокрема з питань державної та комунальної власності.  

Так, Рівненським окружним адміністративним судом задоволено позов керівника Дубенської місцевої прокуратури в інтересах держави. Зокрема, йдеться про зобов’язання однієї із сільських рад Дубенського району вжити заходів щодо оформлення права власності на комунальне майно, а саме водоскидні споруди типу «Монах» та дамбу довжиною близько 1500 метрів, вартість яких складає 600 тисяч гривень.

Під час судового розгляду прокуратурою доведено бездіяльність органу місцевого самоврядування, що призвело до порушення основних засад державної політики у сфері збереження водних об’єктів та комунальної власності, що у свою чергу є порушенням загальнодержавних інтересів.

Дубенська місцева прокуратура


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews