В Острозі водій навмисне переїхав собаку
В Острозі 27 жовтня на вулиці Татарській водій наїхав на собаку.
Про це інформує “Острог – місто очима очевидців”.
Відомо, що собака злякалася та сіла на узбіччя. Водій автівки Mersedes Vito спочатку зупинився, оскільки поводили кабель та на дорозі стояли люди. Через декілька секунд чоловік наїхав на собаку – переїхав її передніми та задніми колесами. Після наїзду на тварину керманич втік у напрямку центру.
Наїзд на собаку був навмисний. На жаль, собака Лілі померла, не доїхавши до лікарні.
Заява до поліції написана. Волонтери просять відгукнутися всіх, хто став свідком наїзду на тварину.
Джерело: https://itvmg.com/
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини