Назвали райони Рівненщини, які майже виконали план з призову

06.11.2020 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Відправки на службу триватимуть до кінця місяця. Питання проведення призовної кампанії «Осінь-2020» обговорили у Рівненській ОДА. 

«Відзначу Острозький район та місто Вараш, які є лідерами у виконанні плану осіннього призову – понад 90%. Також у трійку лідерів входить і Гощанський район», - повідомив голова призовної комісії, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

За словами військового комісара Рівненщини Валерія Куценка, є також райони, які з труднощами виконують планове завдання у потрібній кількості. Зокрема, це - Рівненський, Володимирецький, Березнівський, Зарічненський та місто Рівне. Наразі вони дають показник менш, як 50%. 

Звертаюся до голів РДА та органів місцевого самоврядування згуртуватися та вжити заходів щодо безумовного виконання планового завдання осіннього призову», - наголосив Валерій Куценко.

Сергій Подолін звернув увагу щодо якості проведення медичного огляду призовників. Він доручив головам РДА провести відповідні наради за участі новообраних голів ОТГ, представників правоохоронних органів та інших причетних щодо якісного виконання планового завдання. За його словами, саме завдяки злагодженій роботі медиків, органів місцевого самоврядування та РДА, поліції, військкоматів кампанія осіннього призову може бути виконаною на 100%.

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Олега Вівсянника, призовники з районних/міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Рівненський ОЗП повинні мати результати тестів ІФА.

Під час селекторної наради Сергій Подолін та Олег Вівсянник ще раз звернулися до голів РДА та наголосили на їх відповідальності щодо забезпечення підключення кисневими точками лікувальних закладів. Цю роботу вони мають скоординувати із місцевими лікарнями.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews