На Здолбунівщині вирішували питання про греблі

12.11.2020 09:16   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

За позовом прокуратури суд зобов’язав сільську раду вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на греблі.

Рівненський окружний адміністративний суд задоволив 2 позови Здолбунівської місцевої прокуратури, визнав протиправною бездіяльність Користівської сільської ради Корецького району та зобов’язав орган місцевого самоврядування вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на безхазяйне майно, а саме гідротехнічні споруди (греблі) загальною площею 0,016 га та вартістю 250 тис грн, які розташовані на території сільської ради.

Так, прокурори з’ясували, що в порушення вимог чинного законодавства, заходи щодо оформлення права власності на гідротехнічні споруди сільською радою не вживалися. Разом із тим, набуття у комунальну власність гребель дасть можливість органу місцевого самоврядування вирішувати питання збереження водних об'єктів для загального та спеціального водокористування, надавати в оренду вказане нерухоме майно, забезпечивши збереження та належну експлуатацію гідротехнічних споруд, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій пов’язаних з водним фактором, тощо.

Втрутившись у ситуацію, прокурори у суді зобов'язали сільську раду вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на вказане майно.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews