Менше 5% шкіл Рівненщини навчають своїх учнів дистанційно

21.11.2020 18:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Нині частина шкіл працює у змішаній формі - очно для 1-4 класів та дистанційно для середньої та старшої школи. Протягом доби у 4 дітей та 10 працівників виявили коронавірусну хворобу.

Мережа закладів освіти загальної середньої освіти Рівненщини налічує 586 шкіл. Нині через погіршену епідемічну ситуацію 17 закладів працює дистанційно ( а це майже 3%). Ще 22  – за змішаною формою навчання.

Про це зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

«Організація освітнього процесу здійснюється з урахуванням епідемічної ситуації. Так, нині частина шкіл працює у змішаній формі - очно для 1-4 класів та дистанційно для середньої та старшої школи. Також навчання проводиться повністю дистанційно або у звичному режимі з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних заходів», - зазначив Ігор Тимошенко.

Так, за його словами, на сьогодні в області немає жодного повністю закритого навчального закладу. А рішення щодо припинення закладів дошкільної освіти можуть приймати місцеві комісії ТЕБ та НС.

Щодо захворюваності, нині 116 учнів та 319 працівників мають підтверджений діагноз COVID-19. За останню добу коронавірусну інфекцію виявили у 4 дітей та 10 працівників.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews