Лісівники Рівненщини виростили до свят понад 90 тисяч новорічних дерев

30.11.2020 22:07   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Понад 90 тисяч новорічних дерев готові цьогоріч реалізувати до свят лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Їх заготовляють на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок догляду за лісами. Наголошуємо, що дерева, заплановані для реалізації, готують під замовлення покупців.

Загалом, на сьогодні в лісогосподарських підприємствах обласного управління налічується 116 га плантацій, на яких росте 568 тис новорічних ялинок. У цьому році в області посаджено майже 15 га нових плантацій новорічних ялинок. Традиційно, вартість святкових дерев залежатиме від їх висоти і у середньому відпускна ціна одного дерева з лісгоспів становитиме 67 грн.

Традиційно споживачам пропонуватимуться сосни звичайні, ялини, ялиці, а також інші хвойні дерева, якими можна прикрасити оселі до свята. Також будуть реалізовуати новорічні дерева в горщиках, зокрема так можна буде придбати ялину голубу.

Які і в попередні роки, новорічні ялинки, заготовлені у держлісгоспах, будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами:

  • самоклейними етикетками
  • пластмасовими бирками-стяжками

Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, і тим самим унеможливлюється їх повторне використання. Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини.

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews