На Рівненщині тепер можна перевірити онлайн наявність ліків для лікування коронавірусної хвороби

01.12.2020 18:56   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Дашборд допоможе мешканцям перевірити наявність медикаментів у тій чи іншій лікарні.

Національна служба здоровʼя України запустила дашборд  для моніторингу в реальному часі наявності в аптеках і лікарнях сертифікованих ліків, які входять до переліку засобів для лікування COVID-19.

Дашборд відображає за кожним з препаратів залишок у певній лікарні чи аптеці, середній залишок за сім днів, кількість медзакладів, де є необхідні ліки, та іншу інформацію.

Про це повідомляють у відомстві та зазначають, що станом на 29 листопада 2020 р. відзвітували про залишки 114 форм лікарських засобів 588 лікарень.

На сьогодні найбільше ліків для стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19 є у Гощанській ЦРЛ — 65 препаратів за 43 Міжнародними непатентованими назвами.

Дашборд створено на основі даних ДП «Медичні закупівлі» (інформація про залишки ліків у закладах охорони здоров’я) та Держлікслужби (залишки за аптечними мережами). Усі дашборди НСЗУ можна переглянути за посиланням

За матеріалами прес-служби РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews