Президент звільнив голів двох районних державних адміністрацій Рівненщини

13.12.2020 09:12   Джерело: РАЙОН.Рівне
Опубліковано : Вікторія Синиця

Володимир Зеленський звільнив голову Острозької РДА Олександра Харчука та голову Березнівської РДА Олега Піщанського. Звільнені вони на основі власних заяв.

Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади двох голів районних державних адміністрації на Рівненщині.

Відповідні розпорядження опубліковані на офіційному сайті глави держави.

Звільнили голову Острозької РДА Олександра Харчука та голову Березнівської РДА Олега Піщанського.

У документах йдеться, що посадовців звільнили на основі поданих ними заяв.

Олександр Харчук народився 3 вересня 1985 року в місті Почаїв Тернопільської області. З 1992 по 2002 рік навчався у Почаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З 2003 по 2008 рік навчався в Національному університеті «Острозька академія» за спеціальністю «фінанси», отримав кваліфікацію спеціаліст з фінансів.

З листопада 2007 по лютий 2008 року працював спеціалістом у Острозькому відділенні №2 «ПриватБанку». З квітня 2008 по листопад 2012 року працював на різних посадах у Райфайзен банку «Аваль». З листопада 2012 по березень 2013 року працював у АТ «Банк «Фінанси та Кредит».

З липня 2015 по лютий 2016 року працював на посаді начальника управління освіти, молоді та спорту Острозької районної державної адміністрації

З лютого 2016 по грудень 2019 – на посаді начальника відділу освіти Острозької районної державної адміністрації. З 28 грудня 2019 року – голова Острозької районної державної адміністрації.

Одружений, виховує сина.

Олег Піщанський народився 1980 року у селі Городище Березнівського району Рівненської області. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Свою трудову Піщанський діяльність розпочав з серпня 2005 року інженер-конструктором ЗАТ «Рівнеінвестпроект». Далі працював на посаді завідувача навчальної лабораторії кафедри архітектури Національного університету водного господарства та природокористування. Вступив на аспірантуру кафедри архітектури НУВГП.

З лютого 2009 року працював на посаді начальника відділу регіонального розвитку та будівництва Березнівської райдержадміністрації. Згодом став начальником відділу містобудування та архітектури Березнівської райдержадміністрації.

У червні 2017 року розпорядженням голови Березнівської районної державної адміністрації призначений першим заступником голови Березнівської районної державної адміністрації.

Головою Березнівської РДА його призначили наприкінці листопада 2020 року.

За матеріалами https://rivne.rayon.in.ua/


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: РАЙОН.Рівне