У Вирівській територіальній громаді запрацювала поліцейська станція

Це вже третя громада на території Сарненського району, яка взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Керівництво поліції ознайомилося з умовами, в яких нестимуть службу два поліцейських офіцери громади.

null

Відкриття її відбулося сьогодні, 18 грудня, на території Вирівської територіальної громади Сарненського району, яку обслуговуватимуть два поліцейських офіцери громади. 

До важливої в житті громади події долучилися керівництво поліції області та Сарненського відділу, представники місцевої влади та громадськість. 

Як зауважив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький, це вже третя громада на території Сарненського району, яка взяла участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», але перша в Рівненській області, що пройшла поза конкурсом:

«Ви хоч і молода, але потужна громада, яка включилася в цей проект і окрім облаштування приміщення та його ремонту — придбала автомобіль. Натомість, ми, як  Національна поліція, провели якісний відбір кандидатів і організували навчання для поліцейських офіцерів громади. Тож, впевнені, що наша співпраця заради безпеки та добробуту громадян буде дієвою». 

Відтак, керівнику громади Сергію Опальку заступник очільника поліції області від начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області передав сертифікат учасника проєкту «Поліцейський офіцер громади». 
Водночас керівництво поліції ознайомилося з умовами, в яких нестимуть службу поліцейські офіцери громади. А їх на території Вирівської громади буде двоє. Поліцейські уже пройшли навчання та приступили до виконання службових обов’язків.

null

Задоволений відкриттям поліцейської станції і голова Вирівської громади.  

«Ми створили офіцерам громади всі необхідні умови, — зазначив Сергій Опалько. — Ми раді, громада рада, що у нас будуть свої поліцейські тут, на місці. Надіємось, що плідно співпрацюватимемо на користь громади». 

null

Нагадаємо, меморандум про співпрацю та партнерство з Вирівською ОТГ було підписано цьогоріч 20 березня. Аби долучитися до проєкту поза конкурсом громада взяла на себе зобов’язання придбати автомобіль. Загалом на Рівненщині нині у 24 ОТГ несуть службу 32 поліцейських офіцери громад.

За матеріалами Відділу комунікації поліції Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненської області