Тисячу євро та 20 мішків бурштину: рівненським патрульним пропонували хабар (Фото)
Учора ввечері, 25 грудня на трасі Київ-Чоп поблизу Корецького посту рівненські патрульні намагалися зупинили автомобіль “Nissan”, адже у нього був неосвітлений номерний знак, що є порушенням правил ПДР.
Водій не виконав вимогу патрульних зупинитися і поліцейським вдалося його наздогнати лише біля села Даражне у Житомирській області.
Під час огляду авто патрульні виявили 20 мішків бурштину. У свою чергу водій запропонував правоохоронцям хабар у розмірі тисячу євро, аби ті його відпустили.
Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу, які й задокументували злочин та дачу хабара.
Останні новини:
- У ВР ухвалили Постанову про Звернення до парламентів та урядів демократичних держав світу
- У Рівному в галереї “Євро-Арт” можна побачити унікальні твори, – Юлія Савуляк
- Не викидуйте старі книги: у Рівному є місце, де можна реставрувати видання, які через час втратили свій вигляд
- Чи відповідають банки Рівненщини сучасним вимогам безбар’єрності