Рівненська область перевиконала річний бюджет 2020 року майже на 9%

Опубліковано:
31 Грудня, 2020 о 19:25
Рівненська область перевиконала річний бюджет 2020 року майже на 9%
Фото з мережі Інтернет

Цьогоріч до бюджету нашої області надійшли додаткові 73 мільйони гривень. Ці гроші планують витратити на боротьбу з епідемією, освіту та соціальні об’єкти.

На Рівненщині зафіксовано перевиконання обласного бюджету – 108,8 %. Це означає, що доходів у 2020 році надійшло на 73 мільйони більше від річного плану.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Незважаючи на пандемію, Рівненщина виконала обласний бюджет 2020-го з профіцитом. Тож впевнено заходимо в новий бюджетний рік. Додаткові 73 мільйони гривень у наступному році ми зможемо залучити на протидію Covid-19, побудову нових освітніх закладів та соціальних об‘єктів».

За матеріалами прес-служби РОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #бюджет, #гроші, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: