Чотирнадцять молодіжних проєктів Рівненщини отримають півмільйона з обласного бюджету

04.01.2021 13:11   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині визначили проєкти для роботи з молоддю, на реалізацію яких у 2021 році виділили фінансову підтримку. Для таких ініціатив з обласного бюджету спрямують 500 тисяч гривень.

Зокрема, за обласні кошти формуватимуть здоровий та активний спосіб життя, проведуть табір для сімей учасників АТО/ООС, велопробіг місцями бойової слави УПА, серію майстер-класів та багато іншого. Діяльність усіх відібраних проєктів направлена на роботу з молоддю.

«Приємно, що вже два роки поспіль зацікавленість для участі у конкурсі не згасає. Надіємося, що наступного року від громадських організацій надійде ще більше ініціатив. Так, цьогоріч ми отримали 20 пропозиції від 17 громадських організацій Рівненщини. Переможцями стали проєкти, які мають на меті залучити молодь до цікавих і корисних починань», - розповіла начальник профільного відділу департаменту розвитку адмінпослуг, соціальної та молодіжної політики ОДА Рівненської ОДА Наталя Чигир.

Так, найбільші суми - понад 42 тис. грн виділять на проєкти центру ініціатив «Віадук» та асоціації студентів МЕГУ. Один з них спрямований для формування велосипедної культури в громадах Рівненщини, інший - для проведення форуму з популяризації здорового і активного способу життя.

Майже 42 тис. грн отримає спілка жінок Рівненщини для програми «Цінність – це ти!».

Фінансування у розмірі більше 40 тис грн виділять для фонду молодіжних ініціатив «Крила» на освітньо-виховну програму літньої школи розвитку.

Серед рейтингу проєктів із високими балами – освітня сімейна програма, створення молодіжної адміністрації і родинного центру, проведення школи фінансової грамотності, менеджменту, а також соціальних проєктів та тренінгів.

Окрім того, обласні кошти направлять на ІТ-профорієнтацію та початок власної справи.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews