Що потрібно знати рівнянам про нові правила отримання субсидій?

07.01.2021 10:31   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

З першого дня нового року в Україні змінюються правила отримання громадянами державної допомоги.

За словами міністерки соціальної політики Марини Лазебної, з 2021 року в Управлінні соціального захисту не проводитимуть особистий прийом громадян.

Тепер подати заяву для отримання субсидій та пільг українці зможуть за допомогою платформи "Дія" або поштою. До того ж з цим питанням можна звертатися до місцевих громад.

"Це пов'язано з реформою децентралізації. У громадах є соціальні підрозділи, які повинні приймати заяви від людей. Це стосується 67 видів допомог. Зокрема, і за субсидіями", - розповіла Лазебна.

До того ж Міністерство соцполітики розширило коло отримувачів субсидій від держави. Зміни торкнулися й тимчасово безробітних українців, братимуться до уваги їхні доходи за останній місяць. Є умова отримання допомоги по частковому безробіттю – три місяці потрібно платити єдиний соціальний внесок.

Також з нового року субсидію отримуватимуть ті українці, котрі доглядають за особами з інвалідністю і ті, чиї родичі тимчасово перебувають за кордоном.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews