Верхівська сільська рада не приймала в комунальну власність гідроспоруду

14.01.2021 15:54   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Рівненським окружним адміністративним судом задоволено позов Здолбунівської місцевої прокуратури до Верхівської сільської ради щодо визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання здійснити державну реєстрацію прав на нерухоме майно, а саме – гідротехнічну споруду вартістю 1,6 млн гривень.

Встановлено, що органом місцевого самоврядування тривалий час не вживались заходи щодо набуття права власності на безхазяйне майно, а саме греблі-грунтової довжиною 265,0 м та шириною по гребеню 6,0 м на території Верхівської сільської ради.

Це, в свою чергу, унеможливлювало здійснення контролю за цільовим використанням гідротехнічної споруди з дотриманням норм чинного законодавства, а тому, місцевим бюджетом не отримано надходжень від орендної плати за використання зазначеного об’єкту.

Органи прокуратури й надалі, в межах повноважень, вживатимуть заходи, спрямовані на захист інтересів держави у сфері комунальної власності.

Пресслужба  Рівненської обласної прокуратури

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews