Рівненські медики провели унікальну операцію на серці
- Опубліковано: Рівненський Новинар
- —
- 31 Січня, 2021 о 11:02
12.03.2026
13:42:23
У Рівненській міській лікарні провели надскладну операцію на серці.
Вперше у Рівненській центральній міській лікарні провели операцію з протезування клапана в аорту.
Про це повідомляє Рівненська міська рада. У пацієнта був аортальний стеноз – це таке захворювання серця, при якому звужується отвір аортального клапана. Через це кров не може нормально поступати з лівого шлуночка в аорту.
Операцію здійснювали медики Центральної міської лікарні Рівного спільно з фахівцями Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова. Операція пройшла успішно і зараз стан пацієнта стабільний, він почувається задовільно.
«Центральна міська лікарня знову зробила майже неможливу річ: будучи закладом, котрий взяв на себе чи не найбільший в області тягар боротьби з епідемією ковід, завдяки зусиллям команди медиків на чолі з головним лікарем Євгенієм Філімоновичем Кучеруком, змогли здійснити одну з найскладніших кардіохірургічних операцій – протезування аортального клапану серця. В Рівному. Успішно», – коментує заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук.
21:53, 4 Березня, 2026
10:13, 3 Березня, 2026
09:51, 3 Березня, 2026
Немає переглянутих записів за останній тиждень.