Бабинській територіальній громаді повернуто 2,7 га землі
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 4 Лютого, 2021 о 08:21
28.03.2026
22:38:13
Здолбунівська місцева прокуратура зверталася до суду, оскільки під час перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, виявлено факт самовільного зайняття Товариством земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 2,7 га.
Зокрема, на землі, щодо якої жодні рішення та правочини про її надання в користування не приймалися, підприємство здійснювало свою господарську діяльність.
На виконання рішення господарського суду Рівненської області сільськогосподарське підприємство повернуло Бабинській територіальній громаді самовільно зайняту земельну ділянку.
Суд погодився з доводами прокурора та зобов’язав господарське товариство повернути в комунальну власність земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн.
Пресслужба Рівненської обласної прокуратури
12:12, 27 Березня, 2026
10:15, 27 Березня, 2026
10:13, 27 Березня, 2026