Що буде з пацієнтами Рівного після реорганізації фізіотерапевтичного відділення? (ВІДЕО)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 11 Лютого, 2021 о 13:12
18.06.2026
20:15:25
На сайті Рівнеради лікар зареєстрував петицію із проханням зберегти у центральній міській лікарні фізіотерапевтичне відділення.
У зв’язку з реорганізацією інших фізіотерапевтичних кабінетів кількість пацієнтів зростає, а потужності цього відділення планують зменшити.
Яка ситуація у лікарні зараз – у сюжеті Сфера-ТВ.
22:09, 17 Червня, 2026
09:12, 17 Червня, 2026
11:12, 16 Червня, 2026