Що буде з пацієнтами Рівного після реорганізації фізіотерапевтичного відділення? (ВІДЕО)
На сайті Рівнеради лікар зареєстрував петицію із проханням зберегти у центральній міській лікарні фізіотерапевтичне відділення.
У зв’язку з реорганізацією інших фізіотерапевтичних кабінетів кількість пацієнтів зростає, а потужності цього відділення планують зменшити.
Яка ситуація у лікарні зараз – у сюжеті Сфера-ТВ.