У Рівному Людмила Марчук презентує книгу «Микола Сивий. В ім’я життя»

12.02.2021 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У середу, 17 лютого о 15:00 у Рівненській обласній науковій медичній бібліотеці відбудеться презентація книги Людмили Марчук «Микола Сивий. В ім’я життя».

Під час презентації, авторка познайомить усіх присутніх з роздумами та спогадами про життєвий шлях та професійне сходження, труднощі й висоти, школу успіху ветерана медичної галузі Рівненщини, головного лікаря санаторію «Червона калина», Заслуженого лікаря України, Лауреата Державної премії України Миколи Юрійовича Сивого.

Книга створена на основі ряду проведених з ним інтерв’ю, коментарів його друзів, колег та підлеглих, унікальних матеріалів з його особистого архіву, фільмів, публікації про нього та санаторій «Червона калина» у ЗМІ. Видання багато ілюстроване фотографіями з сімейного альбому та санаторію «Червона калина».

Подія відбудеться у читальному залі Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки, що знаходиться за адресою: вул. Котляревського, 2.

Організатор: Рівненська обласна наукова медична бібліотека.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews