Шість прокурорів на Рівненщині не пройшли переатестацію

16.02.2021 08:12   Джерело: 4vlada.com/
Опубліковано : Новини Рівненщини

З жовтня 2020 року прокурори місцевих прокуратур почали складати тести та проходити співбесіду, щоб переатестуватися. Переатестація – частина реформи прокуратури – розпочалася в жовтні 2019-го з працівників колишньої Генеральної прокуратури, яку ліквідували і створили натомість Офіс генпрокурора.

Пише https://4vlada.com/ 

Згодом переатестовуватися почали працівники регіональних (обласні і прокуратура міста Києва) прокуратур і врешті – місцевих. Провалена переатестація є підставою для звільнення.

Серед прокурорів, яких уже звільнили за підсумками переатестації, є працівники Рівненської місцевої, Сарненської та Здолбунівської прокуратур. Розповідаємо, про кого саме йдеться.

Загалом переатестовуватися хотіли 130 прокурорів місцевих прокуратур Рівненщини. Таких прокуратур в області чотири – Рівненська, Дубенська, Здолбунівська, Сарненська.

Наразі 21 прокурор ще не пройшов переатестацію через «тимчасову непрацездатність», ще дев’ятеро взагалі не взяли участь, бо зараз у декреті. Трьох прокурорів звільнили ще до переатестації, а ще двох перевели в прокуратури інших областей.

Про це нам повідомила начальниця відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Рівненської обласної прокуратури Віроніка Мікула.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова писала, що атестація вже завершена, але у лютому її проходять ті прокурори, що не могли зробити цього раніше з поважних причин.

У пресслужбі Офісу генпрокурора дат доскладання атестації в лютому назвати не змогли.

Станом на 8 лютого Рівненська обласна прокуратура отримала лише шість рішень кадрових комісій про неуспішну переатестацію прокурорів. Про решту прокурорів, які брали участь в переатестації, ще невідомо, успішно вони її склали, чи ні.

Прокурори місцевих прокуратур, про яких наразі відомо, що вони неуспішно склали атестацію і яких мають звільнити:

  • Калюжний Роман – Здолбунівська місцева прокуратура;
  • Ігор Бородавка – Рівненська місцева прокуратура;
  • Олег Соботюк – Рівненська місцева прокуратура;
  • Кирило Гавриленко – Сарненська місцева прокуратура;
  • Юрій Мізюк – Сарненська місцева прокуратура;
  • Федір Полюхович – Сарненська місцева прокуратура.

За інформацією Рівненської обласної прокуратури, керівник обласної прокуратури виніс накази про звільнення цих прокурорів.

Інші рішення кадрових комісій до Рівненської обласної прокуратури ще не надходили.

Наразі також звільнили 28 із 29 прокурорів Рівненської обласної прокуратури, які неуспішно пройшли атестацію.

Одну прокурорку не звільнили, бо стаття 184 Кодексу законів про працю забороняє звільняти вагітних жінок і жінок, які мають дітей.

null
 
Інфографіка Офісу генерального прокурора
Джерело: https://4vlada.com/ 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: 4vlada.com/