На Гощанщині повернули земельну ділянку водного фонду вартістю майже 2 млн гривень

17.02.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

 

Гощанський районний суд Рівненської області задовільнив позов Здолбунівської місцевої прокуратури в інтересах держави до фізичної особи-підприємця про повернення земельної ділянки водного фонду вартістю майже 2 млн грн у власність Рівненської обласної державної адміністрації.

Так, Здолбунівською місцевою прокуратурою, під час вивчення стану додержання вимог земельного законодавства на території колишнього Гощанського району, встановлено, що у 2007 році між місцевою РДА і приватним підприємцем укладено договір оренди 2,8 га землі для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду, за межами населених пунктів на території Бабинської сільської ради.

Після того, як закінчився строк дії договору оренди земельної ділянки, фізична особа-підприємець не подала необхідних документів для продовження договору, і, водночас, не повернула землю у власність держави. 

Щоб відновити порушені майнові права місцева прокуратура і пред’явила позов до суду. 

Рішенням Гощанського районного суду Рівненської області позов задоволено в повному обсязі. Таким чином вказана ділянка, площею 2,8 га та вартістю майже 2 млн грн, підлягає поверненню в державну власність.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews