Сьогодні у Рівному прощатимуться з Феліксом Родіоновим

06.03.2021 11:56   Джерело: radiotrek.rv.ua/
Опубліковано : Наталія Рівненська

У Рівному прощатимуться з Феліксом Родіоновим. Прощання відбудеться 6 березня о 13 годині на вул. Клима Савури 14а/14 (біля ресторану "Виноград").

У 14:00 церемонія прощання триватиме в м. Здолбунів в храмі Великомучениці Тетяни (район "Побуткомбінат"). Повідомляє РадіоТрек.

Відомий український дизайнер два роки боровся з онкозахворюванням. Рак легень дав метастази, але Фелікс тримався. Ще вчора він щиро подякував усім друзям які його підтримують і зробив це дуже якось світло. 

null
Фото з мережі Інтернет

За три години до смерті Фелікс розмістив репост із текстом Солженіцина. З книги «Архипелаг Гулаг». Прочитайте.

«Не гонитесь за призрачным — за имуществом, за званиями: это наживается нервами десятилетий, а конфискуется в одну ночь.
Живите с ровным превосходством над жизнью — не пугайтесь беды и не томитесь по счастью.

Всё равно ведь и горького не до веку и сладкого не дополна.

Довольно с вас, если вы не замерзаете и если жажда и голод не рвут вам когтями внутренностей.

Если у вас не перешиблен хребет, ходят обе ноги, сгибаются обе руки, видят оба глаза и слышат оба уха — кому вам ещё завидовать?

Зависть к другим больше всего съедает нас же. Протрите глаза, омойте сердце и выше всего оцените тех, кто любит вас и кто к вам расположен.

Не обижайте их, не браните. Ни с кем из них не расставайтесь в ссоре. Ведь вы же не знаете, может быть, это ваш последний поступок и таким вы останетесь в их памяти».

А.И. Солженицын, «Архипелаг ГУЛАГ»

Джерело: https://radiotrek.rv.ua/ 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: radiotrek.rv.ua/