Ярослав Сахнюк більше не очолює управління транспорту і зв’язку Рівного
- Опубліковано: Новини Рівненщини
- —
- 12 Березня, 2021 о 18:13
22.06.2026
20:43:47
Заяву на звільнення чиновник написав 2 березня. Тимчасово в.о. начальника буде Дмитро Царук.
Оскільки транспорт і ЖКГ є квотою партії «Рівне Разом», то саме вони подаватимуть пропозиції з кандидатурою нового начальника для міського голови Олександра Третяка. Наразі невідомо, хто очолить управління.
Разом із тим, п. Сахнюку обіцяли посаду в управлінні ЖКГ, яке він колись очолював. Так роблять із усіма чиновниками часів попереднього міського голови Володимира Хомка, які добровільно пишуть заяви на звільнення.
Джерело: https://rivnepost.rv.ua/
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026