Рівненські психологи удосконалили навички роботи з бійцями

16.03.2021 10:21   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

популярне


10 психологів та психіатрів області пройшли навчання за проєктом розвитку «Покращення доступу до соціальних послуг у сфері психологічного здоров'я». Серед них спеціалісти Острозької психіатричної лікарні, обласного госпіталю ветеранів війни та Острозької академії.

Упродовж двох років ви проходили навчання на базі Клініки бойового стресу Військового медичного інституту в місті Варшава. А практику набували у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни. 

Сьогодні, 16 березня, сертифікати європейського зразка фахівцям, які успішно пройшли навчання, вручили голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк та перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

Голова ОДА Віталій Коваль привітав учасників проєкту та висловив сподівання, що набуті знання вони передаватимуть майбутнім колегам. 

«Клеванський госпіталь є стратегічним не лише для області, а й України. Саме тому закладу приділяють значну увагу, - додав Віталій Коваль. - На останній сесії облради виділили 1,7 мільйонів на придбання спеціалізованого обладнання – електростимулятора мозку. А вчора було оголошено тендер на початок добудови переходу між двома корпусами. На це вже є кошти з обласного бюджету, а 22,5 мільйони ми чекаємо з держбюджету» . 

Як розповіла, учасниця проекту, психолог реабілітаційного центру обласного госпіталю ветеранів війни Ольга Галицька, таке навчання дає можливість розширити психологічну роботу у зоні посттравматичних стресових розладів.

«Всі учасники цього проєкту вже багато років працюють у сфері надання психологічної допомоги. Але завдяки навчанню ми набули нових навиків, що є актуальним у теперішніх умовах війни. У Польщі є клініка стресової психологічної травми, де ми мали можливість практично працювати та побачити нові можливості такої роботи», - розповіла Ольга Галицька.

Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк зазначив, що проєкт відображає суть польсько-українського партнерства. Зокрема, має гарний результат у сфері психологічного здоров'я, що є важливим у час війни на Сході України. А також висловив сподівання на продовження співпраці у майбутньому.

Партнерами проекту виступили МОЗ та департамент військової служби охорони здоров'я Міністерства національної оборони Республіки Польща, а також Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews