У одному з ліцеїв Дубенщини ледь не вибухнув котел
У котельні ліцею, що знаходиться у селі Семидуби, сталася аварія котла. Завдяки оперативності вогнеборців лиха вдалося уникнути.
16 березня о 07:28 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про загрозу виникнення аварії через перегрів твердопаливного котла у приміщенні котельні Семидубського ліцею в с. Семидуби Дубенського району.
На місце виклику було направлено чергове відділення вогнеборців 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Дубно. Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що перегрів стався внаслідок відсутності електропостачання. На охолодження котла подали один ствол з розпиленим струменем води.
Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників вибуху котла вдалося уникнути. На даний виклик залучили одну автоцистерну та четверо рятувальників.
За матеріалами ГУ ДСНС Рівненщини
Останні новини:
- Без Пенсійного фонду: рівняни, які мають право на виплату до Дня Незалежності, отримають її автоматично
- Картка чи готівка? Як рівняни розраховуються в громадському транспорті з 1-го серпня
- «єКнига»: як 18-річним рівнянам скористатися цією програмою
- Рівнян просять не паркувати автомобілі біля майданчиків із сміттєвими контейнерами