Аеропорт «Рівне»: усі 5 тендерів на проєкти модернізації відбулися

19.03.2021 15:09   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Визначені компанії-переможці, котрі розроблятимуть проєкти з модернізації Міжнародного аеропорту «Рівне». Усі 5 тендерів на проєкти модернізації летовища завершені.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Маємо гарні новини, що наближають нас до початку модернізації аеропорту «Рівне». Днями завершився останній тендер із запланованих – капітальний ремонт огорожі, - поділився голова ОДА Віталій Коваль. - На сьогодні по двох проєктах роботи вже розпочалися: встановлення засобів навігації та посадки і світло-сигнального обладнання. Решта на стадії укладання угод. Проєктні роботи фінансуються за обласні кошти, вже виділено 6,8 млн грн. А вже за держбюджет буде проводитись модернізація, цьогоріч передбачено 75 млн грн».

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт "Рівне" увійшов до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, що дає можливість залучити понад 400 мільйонів гривень.

Переможці на виготовлення документації на проєкти:

1) реконструкція радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу ( ТОВ «Елар-Телеком»);

2) реконструкція системи світлосигнального обладнання ( ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС»);

3) капітальний ремонт покриття перону ( ТОВ «Орбіта Будпроект»);

4) капітальний ремонт покриття руліжної доріжки (ТОВ «Орбіта Будпроект»);

5) капітальний ремонт огорожі (ТОВ «НЕЗАЛЕЖНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»).

Вказані проєкти заплановано реалізувати протягом 2021 - 2022 років.

Нагадаємо, авіасполучення визначено одним із основних напрямків розвитку інфраструктури для перетворення України на країну, комфортну для людей. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Пресслужба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews