Понад 85% жителів Рівненщини мають свого сімейного лікаря

24.03.2021 15:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині зростає кількість людей, які укладають угоди із сімейними лікарями. Лише за останній квартал минулого року ще близько 40 тисяч мешканців області обрали свого лікаря.

«Рівненщина - у трійці областей, що мають найвищі темпи укладених декларацій із сімейними лікарями. Загалом 85,3% від загальної кількості населення області обрали свого медика, який надаватиме первинну допомогу. Закликаю і решту жителів підписати з такі договори. Адже саме сімейні лікарі є першою ланкою у боротьбі проти коронавірусу», - зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Він додав, що саме сімейний лікар складає і координує маршрут пацієнта. Тому хто ще немає договору із лікарем, необхідно якнайшвидше його підписати.

Нагадаємо, декларація дає можливість отримувати якісні медичні послуги та бути в постійному полі зору вашого лікаря, який вже документально несе відповідальність за ваше здоров’я. Окрім того, від сімейного лікаря можна отримати необхідні направлення до інших медиків або на здачу тестів при COVID-19. 

Під час карантину укласти декларацію із сімейним лікарем можна онлайн.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews