На Рівненщині триває робота зі створення індустріального парку «Rivne industrial park»

01.04.2021 17:11   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На облаштування індустріального парку на Рівненщині планують залучити кошти ДФРР.

План заходів із облаштування інженерно-транспортної інфраструктури індустріального парку обговорили під час засідання робочої групи з питань координації та супроводу робіт у Рівненській ОДА.

Серед першочергових завдань – оголошення тендеру та проведення торгів на розробку плану території та стратегічної екологічної оцінки. Фінансуватиме ці роботи Рівненський район разом із Малолюбашанською громадою.

Для облаштування інженерної інфраструктури індустріального парку планують залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку.

«Починаємо із містобудівної документації - детального плану території. Тут основною є роль Рівненської РДА – якісно підготувати технічне завдання, провести тендерну процедуру, залучити кошти для оплати послуг розробника документації. На основі плану території далі будемо готувати окремі проєкти для інженерного облаштування: під'їзні шляхи, підведення електроенергії, газу, води тощо. Рухаємося в цьому напрямку, із дотриманням визначених термінів», - зазначив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк.

Питання розроблення детального плану території з розміщення індустріального парку «Rivne industrial park» та стратегічної екологічної оцінки включено до Програми соціально-економічного розвитку Рівненського району на 2021 рік.

Нагадаємо, індустріальний парк розташований на території Малолюбашанської громади. Загальна площа - 125,1 гектара.

Пресслужба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews