На Рівненщині оголосили конкурс молодіжних проєктів

06.04.2021 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині розпочався відбір проєктів інститутів громадянського суспільства. Збір пропозицій для участі в обласному конкурсі оголосив Департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА.

Термін реалізації проєктів – 2022 рік.

Фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету надаватиметься проєктам інститутів громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на реалізацію молодіжної політики.

Кошти затверджено у рамках виконання обласної програми підтримки молоді.

Кінцевий термін подачі документів – 16.00 год. 30 квітня 2021 року

Перелік пріоритетних соціальних проблем, на розв’язання яких мають бути спрямовані проєкти (за результатами анонімного онлайн анкетування молоді Рівненської області):

1.   Утвердження здорового способу життя (61,4 %)

2.   Підвищення рівня фінансової і цифрової грамотності, підприємливості (47,1 %)

3.   Формування сімейних цінностей, відповідального ставлення до батьківства (44,6%)

4.   Створення умов з метою працевлаштування молоді (43,8%)

5.   Розвиток лідерських навичок, саморозвиток, міжособистісні стосунки (42,8 %)

6.   Розвиток екологічної свідомості та відповідально гоставлення до природи (36,2%)

7.   Профілактика злочинності та насильства в молодіжному середовищі (31,8%)

8.   Національно-патріотичневиховання (30,6%)

9.   Формування критичного мислення, медіаграмотності (28,9 %)

10. Підтримка соціально вразливої молоді (24,8%)

Реалізація проєкту повинна здійснюватися на території Рівненської області і цільовою аудиторією проєкту має бути молодь Рівненської області.

УМОВИ КОНКУРСУ

Прийом конкурсної документації здійснюється відділом молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації щодня (крім вихідних і святкових днів) з 9:00 до 17.00 год. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 231, 209 тел. 69-51-35, 69-52-85).

Документи необхідно подавати в одному примірнику із необхідними підписами та печатками. Скановані копії відправляти на електронну адресу  sv_molod@ukr.net (з позначкою «конкурс проєктів»)

Конкурс проводиться шляхом оцінювання поданих пропозицій інститутів громадянського суспільства, формування рейтингу конкурсних пропозицій та визначення переможців конкурсу відповідно до зазначеного рейтингу та обсягу бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів).

Рейтинг учасників конкурсу буде оприлюднений на сайті облдержадміністрації в розділі «Молодь» та на сторінці управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації у соціальних мережах у триденний термін з дня його винесення.

ФОРМА ЗАЯВКИ 

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews