Легальні компанії добуватимуть бурштин на Рівненщині законно

06.04.2021 15:14   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У законний спосіб ТОВ «Сонячне ремесло» продовжить добувати бурштин. Ще у 2018 році компанія отримала дозвіл на роботи на родовищі «Володимирець Східний», проте розпочати діяльність не могла більше 2 років.

«Ділянка під видобування бурштину, відноситься до земель державної власності. Тому ми ініціювали внесення змін до розпорядження Кабміну.

Даним розпорядженням тепер врегульовано питання управління лісовими ресурсами на території родовища бурштину. Це дасть можливість легально видобувати бурштин та в подальшому рекультивувати відпрацьовану ділянку шляхом заліснення», - прокоментував заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

На сьогодні ТОВ уже відшкодувало понад 3 млн грн втрат лісовому господарству, ще стільки ж – за вилучення земельної ділянки.

Після підготовки лісниками території  та продажу з аукціону деревини,  підприємство зможе розпочати гірничі роботи. А – це нові робочі місця та надходження до місцевого бюджету.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews